Auto opel corsa c

0
929

Zdecydowanie ostre kształty reflektorów odróżniają Corsę C od swojej starszej siostry, ale gdy przypatrzymy się dobrze z boku auta, łatwo możemy odczytać pewną informację o dużym podobieństwu do lubianego oraz dość często nagradzanego samochodu. To może być jednak tylko nasze złudzenie, bo trzecia generacja tego auta to bardzo nowoczesna konstrukcja, która posiada: większe gabaryty oraz powiększony rozstaw osi. Dzięki tej nowoczesnej konstrukcji opel ten stał się samochodem, który jest znacznie bardziej przestronny.
W tym segmencie Opla jednostki wysokoprężne posiadają wtrysk bezpośredni. Ponadto wspomaganie kierownicy jest za pomocą silnika elektrycznego, który zamontowany został na kolumnie kierowniczej. Jednostki benzynowe w tej corsie zostały przetestowane już w poprzednim Oplu.
Pod względem wielkości oraz przestronności kabiny opel Corsa C to typowy średniak. Dlatego, że wyposażenie w tym pojeździe bywa czasami bardzo zaskakujące.
Osoby te, które lubią kupować auta używane nie interesują za bardzo szczegółami technicznymi. Wolą bardziej skupić się na ofercie rynkowej oraz kosztach, które związane są z eksploatacją pojazdów.
O tej marce samochodu jednak warto pomyśleć, nawet gdy nie ma się odłożonej na ten cel kasy. Auta w tym roczniku, to zazwyczaj pojazdy z bardzo bogatą historią, po wypadkach, po przeróbce z vanów, po szkole nauki jazdy oraz po przekładkach kierownicy. Osoba zainteresowana kupnem nowszego modelu Opla, za kwotę od dziewięciu do dwunastu tysięcy złotych ma w czym wybierać.

mamipapi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here