Obozy jeździeckie – na jaką firmę turystyczną postawić?

0
Obozy jeździeckie

Generalnie obozy jeździeckie są coraz chętniej wybierane. Rodzice zapisują swoje pociechy, ponieważ wiedzą, że to szansa, by pociecha się czegoś nauczyła i dodatkowo fajnie spędziła wolny czas. Na jaki podmiot, organizujący właśnie obozy jeździeckie, warto zaś w tym konkretnym aspekcie postawić?

Obecnie wyboru nie brakuje. To jednak nie oznacza równocześnie, że można stawiać na rozwiązania tak naprawdę pierwsze z brzegu, w sumie bez żadnego większego zastanowienia się właśnie nad tym konkretnym tematem. Zależy Ci, by pociecha była przede wszystkim bezpieczna? W takiej sytuacji trzeba dobrze zastanowić się przed finalnymi decyzjami. Statystyki zaś wyraźnie pokazują, że coraz więcej Polaków stawia na kogis.pl. Czy to dobra decyzja? Pod wieloma względami naprawdę tak. Warto zauważyć, że obecnie coraz więcej ludzi stawia właśnie na tego typu konkretne rozwiązania i są ostatecznie bardzo zadowoleni. Należy podkreślić, że profesjonalne obozy jeździeckie od Kogis są między innymi bardzo fachowo zorganizowane od samego początku do samego końca. Wszak jest to podmiot mający sporo doświadczenia w ramach tego konkretnego tematu. Na dodatek w Kogis pracują jedynie odpowiednio wyselekcjonowane osoby w ramach procesu rekrutacyjnego. Należy wyraźnie podkreślić, że coraz więcej osób ma zaś świadomość, że to ważne. Dzięki temu podmiot Kogis gwarantuje fachowe i jednocześnie bezpieczne usługi.

Jakie inne czynniki przyczyniają się do tego, że warto obecnie zdecydować się na Kogis? Warto podkreślić, że obozy jeździeckie są prowadzone przez odpowiednich specjalistów. Czym jednak cechują się właśnie tego typu konkretne osoby? Między innymi ważna sprawa jest taka, że można liczyć na merytoryczne zajęcia. Od razu trzeba zaś wyraźnie podkreślić, że można zdecydować się na rozmaite obozy jeździeckie. Na przykład pod względem lokalizacji. Co jednak konkretnie jest oferowane na stronie internetowej kogis.pl? Na przykład takie miejscowości, jak Runowo, Bielny itp. O jakim jeszcze aspekcie nie wolno zapominać? O tym, że na stronie internetowej kogis.pl jest wyszukiwarka, która zasadniczo zapewnia między innymi łatwość w aspekcie ostatecznych wyborów. Wszak można zdecydować się również na obozy jeździeckie pod kątem nie tylko lokalizacji, ale także terminu. Do wyboru są opcje turystyczne biorąc pod uwagę prezentowany w tym momencie poziom. Można zatem zapisać pociechy na obozy jeździeckie nie tylko dla początkujących. Można również swobodnie zapisać dzieciaki na obozy dla nieco bardziej zaawansowanych.

Sporo osób nie ma zielonego pojęcia, jak wyglądają obozy tego typu w praktyce… Warto zwrócić uwagę między innymi na czynnik, że coraz więcej osób stawia na takie obozy jeździeckie dla swoich pociech, które są po prostu bardzo mocno urozmaicone. Okazuje się, że można na przykład liczyć na rozmaite zajęcia. Na początek teoretyczne. Trzeba bowiem zdobyć podstawowe umiejętności. Ma to zaś szczególnie duże znaczenie zwłaszcza w przypadku osób, które są początkujące. O czym dodatkowo nie powinno się zapominać? A o takiej sprawie, że można liczyć również na profesjonalne zajęcia typu praktycznego. One zaś cieszą się największą popularnością wśród dzieciaków. Na co jeszcze powinno się zwracać uwagę w tym temacie? A na taki czynnik, że obozy jeździeckie organizowane nie od dzisiaj, kolokwialnie rzecz ujmując, przez Kogis są bardzo urozmaicone. Nie brakuje zatem wycieczek, czy imprez integracyjnych. Jakie dodatkowe atrakcje są zapewniane? To również gry i konkursy.

Jaki jeszcze ogólnie czynnik powoduje, że obecnie coraz więcej osób stawia właśnie na obozy jeździeckie organizowane przez Kogis? Trzeba w sumie wyraźnie podkreślić, że wszystkie zajęcia (zarówno te teoretyczne, jak i te praktyczne) są po prostu całkowicie bezpieczne. Co to jednak dokładnie oznacza? Już sam fakt, że obozy jeździeckie są prowadzone przez fachowców ma spore znaczenie. Dodatkowo można liczyć na to, że plan zajęć jest sprawdzony przez kuratorium. Wszak wszystkie obozy są tam (jeszcze przed rozpoczęciem) wysyłane do weryfikacji. Warto zwrócić uwagę chociażby na taki czynnik, że obozy jeździeckie są bezpieczne, ponieważ w czasie zajęć korzysta się jedynie ze sprzętu, który jest certyfikowany. W razie czego w gotowości jest pomoc medyczna, ale na szczęście fachowcy praktycznie w ogóle nie interweniują na wyjazdach turystycznych organizowanych właśnie przez Kogis. Więcej informacji na ten temat jest na stronie internetowej https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/jezdzieckie/

Jak wygląda praca agenta ubezpieczeniowego?

0
agent ubezpieczeniowy

Bycie agentem ubezpieczeniowym to ciężki kawałek chleba. W rękach takiej osoby będzie spoczywać odpowiedzialność za podpisywanie różnych ubezpieczeń. Jeżeli coś nie będzie się zgadzało, to agenci muszą za to odpowiadać. Jednak nie ma co stresować się na zapas. Nie wygląda to, aż tak strasznie!  Kim tak właściwie jest agent ubezpieczeniowy? Na czym polega jego praca? Nie ma na co czekać! Zaczynamy!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/praca-agenta-ubezpieczeniowego/ 

Kim jest i na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego?

Agent ubezpieczeniowy jest to osoba, która zajmuje się reprezentowaniem wybranego przez siebie towarzystwa ubezpieczeniowego, pozyskuje dla niego klientów oraz w jego imieniu podpisuję z nimi umowy. Warto zaznaczyć, że prawo dopełnienia formalności imieniu ubezpieczyciela posiada jedynie agent pełnomocnik. Agent pośrednik może natomiast jedynie zaprezentować ofertę towarzystwa. Agent ubezpieczeniowy jest to osoba fizyczna, prawna lub nieposiadająca osobowości prawnej, która w imieniu i dzięki pełnomocnictwo udzielane przez firmę ubezpieczeniową, zawiera z klientami umowę na rzecz ubezpieczyciela. Agentem ubezpieczeniowym jest osoba, która związana jest jedynie z jednym towarzystwem ubezpieczeniowym. Jeżeli współpracuje z kilkoma ubezpieczycielami naraz, mówi się o multiagencie. 

Jakie wymagania stoją przed agentem ubezpieczeniowym?

Aby stać się takim agentem, nie potrzeba mieć ukończonej żadnej szkoły ekonomicznej czy też prawniczej. Wystarczą nam jedzenie szkolenia oraz zdanie egzaminu. Ustawa o pośrednictwie ubezpieczeniowym wyznacza kryteria, które musi spełniać kandydat na to stanowisko. Są to:

 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • brak prawomocnych wyroków skazujących za umyślne przestępstwa przeciw zdrowiu i życiu, wymiarowi sprawiedliwości, ochronie informacji, wiarygodności dokumentów, mieniu, obrotowi gospodarczemu, obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi oraz za przestępstwa skarbowe;
 • udzielenie rękojmi należytego wykonywania czynności agencyjnych,
 • posiadanie co najmniej wykształcenia średniego,
 • zdanie egzaminu, który przeprowadza zakład ubezpieczeń.

Jeżeli kandydat nie posiada żadnych przeciwwskazań, aby podjąć się w pracy w takim zawodzie czeka go kilka etapów szkoleń, a także wdrożenie i egzaminu, po których będzie mógł on rozpocząć swoją karierę zawodową.

Zobacz też: http://www.modaforte.pl/agent-ubezpieczeniowy-jak-nim-zostac/

Różowe perfumy – jak i czym pachną? Kiedy je stosować?

0
Różowe perfumy

Kolor perfum to nie tylko kwestia estetyki, ale i ich zapachów. Barwa flakonu wiele mówi o tym, jakie aromaty są w nim zamknięte. W internetowych drogeriach spotkać można pachnidła w wielu kolorach: białym, czerwonym, pomarańczowym, zielonym, fioletowym, niebieskim, brązowym czarnym, a także różowym. Te ostatnie wielu osobom kojarzą się z dziewczęcym urokiem i czasem nastoletnim. Czy tak faktycznie jest? Zobacz, kiedy warto sięgnąć po różowe perfumy.

Dolce & Gabbana – najpopularniejsze kosmetyki od Dolce & Gabbana

0
Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana (Dolce and Gabbana) to włoski luksusowy dom mody założony przez utalentowanych projektantów mody Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Firma od lat produkuje odzież, towary luksusowe, okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, kosmetyki, perfumy, portfele i zegarki. Logo Dolce & Gabbana składa się z dwóch niestandardowych wielkich liter D i G oraz znaku & między nimi. Obecnie istnieje ponad 250 sklepów Dolce & Gabbana, a produkty sprzedawane są w ponad 80 krajach. Czym wyróżnia się marka Dolce & Gabbana? Które z perfum od firmy są najciekawsze?

Dolce & Gabbana – historia marki

Domenico Dolce i Stefano Gabbana poznali się w Mediolanie w 1980 roku. Przypadkowo (lub nie) przyszli partnerzy dostali pracę w tym samym studiu jako asystenci. Natychmiast znaleźli wspólny język, ponieważ mieli podobne poglądy na kreatywność i sztukę. Dwa lata później młodzi ludzie w końcu zdecydowali się wkroczyć w świat mody z własną marką. W 1982 roku założyli małe studio konsultingowe, które później przekształciło się w Dolce & Gabbana. Ich projektowy debiut miał miejsce w październiku 1985 roku w Mediolanie. Była to kolekcja odzieży damskiej Real Women, pokazana wraz z pięcioma innymi wschodzącymi włoskimi markami na Milan Fashion Week. Działalność firmy rozpoczęła się bez większego wkładu finansowego – ich pierwsze kreacje pokazywały nie profesjonalne modelki, a zwykłe dziewczyny, które marzyły o karierze w świecie modelingu. O skromnym budżecie świadczy również fakt, że modelki same uzupełniały designerskie stylizacje o własną biżuterię. W 1989 roku narodziła się pierwsza kolekcja bielizny i kostiumów kąpielowych.

Perfumy od Dolce & Gabbana

W 1990 roku rozpoczęła się kolekcja odzieży męskiej, która w 1991 roku zdobyła nagrodę Woolmark. Historia perfum Dolce & Gabbana zaczyna się w 1992 roku wraz z prezentacją perfum Dolce & Gabbana Parfum. W 1992 roku marka wprowadziła na rynek swoje pierwsze perfumy Dolce & Gabbana Pour Femme, które w 1994 roku zdobyły nagrodę Międzynarodowej Akademii Perfumerii w kategorii „Najbardziej kobiecy zapach roku”. W 1996 roku projektanci stworzyli męski zapach, który zapoczątkował linię męskich perfum Dolce & Gabbana. Obecnie do największych „hitów” od Dolce & Gabbana należą przede wszystkim perfumy dla kobiet: Dolce Gabbana Light Blue Woman, Dolce & Gabbana The One Woman, Dolce & Gabbana Pour Femme Intense. Zakup każdego z nich to idealny pomysł na prezent. Perfumy podkreślają styl i pozwalają pokazać swój prawdziwy charakter.

Piekarnik parowy z funkcją pieczenia

0
piekarnik parowy z funkcja pieczenia
fot. pexels.com

Współczesne piekarniki posiadają tak wiele innowacyjnych funkcji, iż korzystanie z nich to czysta przyjemność, a dodatkowo nasze potrawy, które w nich przyrządzamy zyskują niesamowity smak i nie tracą właściwości odżywczych. Obecnie można zakupić również piekarnik parowy z funkcją pieczenia, który pozwoli nam na przygotowanie soczystych i smacznych potraw! Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o piekarniku parowym z funkcją pieczenia!

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jak-wybrac-najlepszy-piekarnik-parowy-z-funkcja-pieczenia/

Piekarnik

To urządzenie, które powinno się znaleźć w każdej kuchni. Dobrze wyposażona kuchnia również posiada piekarnik, który jest wielofunkcyjny. I do takich urządzeń właśnie należy piekarnik parowy. Ma on multifunkcyjny mechanizm do pieczenia, który zadowoli każdego amatorskiego kucharza.

Piekarnik parowy to urządzenie przeznaczone do zabudowy. Rzadko kiedy dostępne są modele, które są wolnostojącym urządzeniem. Używając takiego pieca parowego możemy piec dokładnie tak samo, jak w zwykłym piekarniku elektrycznym, jednakże z zastosowaniem samej pary lub połączenia pieczenia z parą.

Piekarnik parowy wykorzystuje konwekcję – metodę ogrzewania ciepłem, które częściowo pochodzi z pary, a częściowo z nagrzanego powietrza. To rozwiązanie nie tylko podkręca smak przygotowywanych przez nas potraw, ale również pozwala na upieczenie ich w nowy sposób!

Piekarnik parowy właściwości

Obecnie na rynku oferuje się dwie różne wielkości piecy parowych. Są to standardowe 60 cm piece albo piekarniki kompaktowe, które mają niestandardowe wymiaru. Wybór odpowiedniego modelu zależy od tego, jakie chcemy, aby miał funkcje dodatkowe.

Piekarniki parowe powinny mieć termosondę, czyli termometr, który wbija się w potrawę, a temperatura ta powinna nam się wyświetlać na panelu sterowania. Dodatkowo dobrze, gdyby nasz wybrany model miał pojemną komorę wewnętrzną, abyśmy nie byli ograniczeni co do wielkości potraw, które chcemy w nim przygotować. Dodatkowym i ważnym aspektem są również gotowe programu, które pozwalają nam na dostosowanie ustawień do naszych potrzeb.

Przeczytaj też: http://www.flypolska.pl/endometrioza-a-ciaza/

Hifu sprzęt – cena

0
Hifu sprzęt – cena

Zabieg HIFU staje się coraz bardziej popularniejszym zabiegiem na odchudzanie z zakresu medycyny estetycznej. Jego ogromnym plusem jest maksymalne bezpieczeństwo oraz wysoka skuteczność. Do przeprowadzenia tego zabiegu nie wykorzystuje się skalpela, który jest zmorą wielu osób.

Wykorzystuje się jedynie ultradźwięki, które poprawiają napięcie skóry oraz zwiększają jej elastyczność, a także redukują nadmiar tkanki tłuszczowej. Jest to nowoczesny, lecz niestety kosztowny zabieg oferowany przez wiele salonów medycyny estetycznej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, bez ingerencji chirurgicznej, a ryzyko wystąpienia powikłań jest niezwykle małe – wręcz niemożliwe.

Jak działa HIFU?

Zabieg ten powoduje powstanie dwóch, różnych zjawisk – mechanicznego i termicznego. Pierwsze zjawisko polega na wytworzeniu się pęcherzyków gazu wewnątrz komórki, co powoduje wzrost ciśnienia, a w następstwie niszczy strukturę komórki. W drugim przypadku tkanka absorbuje ultradźwięki i dochodzi do jej wzrostu temperatury, a to powoduje koagulację tkanki.

Zabieg ten wykonuje się najczęściej na skórze szyi oraz twarzy. HIFU powoduje zwiększenie produkcji włókien kolagenowych oraz elastyny, a to wpływa na poprawienie napięcia skóry, wygładzenie jej oraz zagęszczenie. Zabieg redukuje również zmarszczki, zapewnia odmłodzenie owalu twarzy, zmniejszenie opadających policzków, blizn oraz rozstępów, a także opóźnia proces starzenia się skóry.

Skuteczność HIFU jest bardzo wysoka, a od razu po zabiegu można dostrzec wyraźną poprawę kondycji skóry. Pełne efekty są widoczne do 90 dni po zabiegu, ponieważ wtedy zakończy się proces wytwarzania nowego kolagenu i regeneracji skóry.

Kiedy skorzystać z zabiegu HIFU?

Jest to zabieg, który najczęściej wykorzystywany jest do liftingu skóry na szyi oraz twarzy, rzadziej w okolicach pośladków, kolan, ramion, ud, talii, brzucha oraz piersi. Najczęstszym celem zabiegu jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej, korygowanie oraz likwidowanie blizn, rozstępów, przebarwień, a także modelowanie sylwetki. Jest to szczególnie popularny zabieg wśród kobiet, których skóra jest zwiotczała po utracie dużej masy ciała lub porodzie.

Zabiegi, w których wykorzystuje się ultradźwięki w medycynie estetycznej stosuje się stosunkowo od niedawna. Metoda HIFU jednak już od wielu lat wykorzystywana jest w innych celach medycznych – leczeniu nowotworów pęcherza, nerek, prostaty, czy leczeniu mięśniaków.

Przeciwwskazania do zabiegu HIFU

 • choroby serca,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby skóry,
 • rany oraz skłonność do powstawania keloidów,
 • dermatoza,
 • padaczka,
 • przewlekłe choroby neurologiczne,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • zażywanie niektórych leków,
 • ciąża oraz kobiety karmiące piersią.

Koszt zabiegu HIFU oraz jego przebieg

Zabieg wykonuje się w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, który jest obsługiwany przez wykwalifikowane osoby. Przed zabiegiem skóra zostaje posmarowana żelem, a następnie lekarz przykłada urządzenie, które emituje ultradźwięki.

Koszt zabiegu to od 1500 do 3500 zł.

Po więcej zajrzyj tutaj: https://medikapoland.pl/pl/

Pojemniki na śmieci – dobierz swój zestaw koszy na śmieci

0
Pojemniki na śmieci

Kosz na śmieci już nie jest tym, czym był dawniej. Stał się dla nas wyznacznikiem wygodnej codzienności. To właśnie segregacja odpadów stała się naszą codziennością.

Przeszczep włosów lekiem na całe zło? Niekoniecznie!

0
Przeszczep włosów

Coraz częściej nasz salon odwiedzają klienci wysoce niezadowoleni z rezultatów promowanego ostatnio w mediach zabiegu przeszczepu włosów. Z materiałów promocyjnych wynika, że są one panaceum na wszelkiej maści przerzedzanie się, wypadanie, czy postępujące osłabianie struktury włosów. Mimo, że nie jest to terapia tania, a dodatkowo określić ją można jako dość inwazyjną, część osób uznaje ją za swój jedyny ratunek jeżeli chodzi o pozbycie się wstydliwych problemów jakimi są łysienie androgenowe, telogenowe, czy też plackowate. Co prawda zabieg ten opiera się na słusznych założeniach, jednakże należy wziąć pod uwagę fakt, iż wbrew przekazowi medialnemu nie gwarantuje on stuprocentowej skuteczności. Oznacza to, że nawet po zakończonym powodzeniem zabiegu, podczas którego specjalista natnie naszą skórę głowy celem aplikacji pod nią pobranych wcześniej cebulek włosowych, po kilku miesiącach okazać się może, że się one po prostu nie przyjęły, a nasza skóra, naznaczona rozlicznymi bliznami po nacięciach i nakłuciach, nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować nowych włosów.

Naszym zdaniem rozwiązaniem o wiele mniej kosztownym oraz zupełnie bezbolesnym, które rozważyć powinna każda osoba przed poddaniem się terapii opartej na transplantacji włosów jest zakup peruki naturalnej lub sztucznej, jako że produkt taki jest w stanie idealnie imitować uczesanie danego klienta jednocześnie nie ingerując w choćby najmniejszym stopniu w strukturę jego włosów lub głowy. Niezwykle istotną kwestią, której konsumenci nie są niekiedy świadomi jest fakt, iż każdą z zamawianych w naszym salonie peruk – niezależnie od materiału z jakiego ma ona zostać wykonana – można poddać kompleksowej personalizacji, dostosowując jej wygląd, grubość, długość, a nawet rozmiar monofilamentowej bazy do własnych preferencji. Zapewniamy, że przedsiębiorstwa specjalizujące się w dostarczaniu klientom produkowanych masowo peruk wytwarzanych z pochodzących z niewiadomego źródła materiałów za pośrednictwem sieci Internet nie są w stanie tego zapewnić internautom zainteresowanym poprawą stanu swojej fryzury optymalnych efektów.

Zanim więc podejmą Państwo ostateczną decyzję o konieczności przeszczepu włosów w klinice, zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami lub też do bezpośredniej wizyty w naszym zakładzie. Pracownicy zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie przedstawią Państwu interesujące alternatywy, dzięki którym będą Państwo w stanie uniknąć tego dość nieprzyjemnego oraz niegwarantującego stuprocentowej skuteczności rozwiązania!

Usługi krawca – na jaką szwalnię się zdecydować?

0
krawiec

Większe miasta kojarzone są galeriami handlowymi. W takiej galeriach znajdują się przeróżne sklepy oraz stanowiska odzieżowe. Większość odzieży szyta jest poza Polską, najczęściej w krajach azjatyckich. Ubrania z popularnych sieciówek nie zawsze są odpowiedniej jakości, która spełnia oczekiwania klientów. W Polsce wyroby włókiennicze oraz odzieżowe posiadają tradycje oraz szeroką renomę. Polskie zakłady krawieckie oraz szwalnie mogą cieszyć się jakością oraz konkurować atrakcyjną ceną z popularnymi sieciówkami.

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/uslugi-krawca-jak-wybrac-dobra-szwalnie/

Usługi krawieckie – profesjonalne podejście do klienta

Wybierając Szwalnia czy też zakład krawiecki powinniśmy zwrócić uwagę na aspekt taki, jak podejście do klienta. Przejawem profesjonalnego podejścia nie jest jedynie drobiazgowe przestrzeganie, ale również dokładanie do tego odrobiny własnego zaangażowania. W taki sposób jesteśmy w stanie rozpoznać fachową oraz Sprawdzono szwalnię. W takim miejscu dbanie o detale, milimetry oraz urzeczywistnienie się w pełni zmysł projektanta jest chlebem powszednim. Wspomnienie wcześniej pracownicy posiadają bardzo istotne znaczenie. Praca, którą wykonują zależy od jakości wykonania. Jeżeli jesteśmy osobami prowadzącymi handel, wiemy, że czas jest bardzo ważny to być może zdobędziemy przewagę wśród konkurencji. Usługa krawiecka jest bowiem zobowiązana terminowo lub umownie. Wszystkie opóźnienia jest to strata i zagrożenie dla firmy szybki, przyjazdem oraz jasno określony czas realizacji dodaję atrakcyjności i zwiększa szanse na cześć się zamówienia. Oprócz tego, warto jest zwrócić uwagę na usługi dodatkowe. Wykończenie ubrania, zdobienia, haftowanie, wszywanie również są bardzo atrakcyjne wśród wielu osób. Warto więc się nad nimi zastanowić.

Ile wyniesie nas taka usługa?

Na cenę wpływ ma zakres działalności, wielkości zamówienia oraz renoma i miejsce, w którym znajduje się lokal. Szacuje się, że 50 sztuk koszulek bez nadruku, szwalnia jest w stanie wykonać po 18 zł za sztukę. Taka sama ilość żakietów wyniesie nas od około 30 do 60 zł.  Pojedynczy model spodni to koszt od 20 do 45 zł. Za płaszcz zapłacimy około 450 zł, za sukienkę od 180 zł w górę, a od 120 zł wzwyż zapłacimy za bluzkę. Są to orientacyjne ceny, które oferują zakłady krawieckie.

Zobacz też: http://www.geostrefa.pl/wlasny-zaklad-krawiecki/

Do kogo pasuje czerwony kolor na ubraniach?

0
czerwony
fot. pexels.com

Czerwień zdecydowanie jest traktowana jako kobiecy kolor, pełen pożądania i ognistości. Nie jest to jednak kolor, który pasuje każdemu typowi urody. Chociaż bardziej pasuje tu określenie, że nie każdy odcień czerwieni dobrze współgra z każdym typem cery, ponieważ sam kolor pasuje do każdego, tylko trzeba dobrze go dobrać. Dowiedz się, w jakim odcieniu czerwieni będzie Ci najlepiej!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/czerwien-kolorem-tegorocznej-wiosny/

Czy czerwony na pewno każdemu pasuje?

Jak już przeczytałaś we wstępie – czerwony jako kolor, pasuje każdemu. Może się z tym teraz nie zgadzasz, bo przymierzałaś różne czerwone ubrania i nie czułaś się w nich komfortowo, bo miałaś wrażenie, że zwyczajnie do Ciebie nie pasują. Otóż nie chodzi o to, że sam kolor Ci nie pasuje, bo czerwony pasuje każdemu. Mógł jedynie dany odcień czerwonego do Ciebie nie pasować, a wystarczy, że wybierzesz ten właściwy, dopasowany do koloru Twoich włosów i karnacji, a nawet do Twojej osobowości.

 • Jasna cera i ciemne włosy, czyli typ urody zimy i Śnieżki. Do tego typu urody sprawdzą się intensywne i konkretne odcienie czerwieni. Głęboka nasycona czerwień podkreśli jasność cery i włosów, a przy tym wydobędzie kolor oczu. Spróbuj przymierzyć coś w odcieniu krwistej czy karmazynowej czerwieni, a zobaczysz, że w tym kolorze będzie Ci idealnie.
 • Delikatny typ urody charakterystyczny dla Pani Wiosny, czyli jasna cera i włosy, a także oprawa oczu. Tutaj warto postawić na równie delikatne odcienie czerwieni. Spróbuj zobaczyć się w ciepłych odcieniach, jak np. w kolorze makowym, szkarłatnym czy też koralowym. Są one również intensywne, ale ze względu na ciepłość odcienia cechują się większą subtelnością i delikatnością niż np. czerwienie dla powyższego typu urody.
 • Rude włosy i piegi to z kolei świetna podstawa dla czerwieni ceglastej i wręcz wpadającej w pomarańcz. Warto również przymierzyć coś o kolorze rdzy i jaskrawo czerwonym, wręcz mocno wyrazistym. Takie odcienie czerwieni z rudością to połączenie idealne.

Przeczytaj też: http://www.modaforte.pl/ksztalt-sylwetki-vs-kroj-kombinezonu-jak-dobrac-kombinezon-do-ksztaltow-ciala/

ZOBACZ TEŻ