Co na pierwszy samochód (do 5 tyś)

0
1947

Tak!!!! W końcu prawo jazdy zdane. Teraz będę królem szos. Tak myśli sobie przeciętny człowiek po zdaniu egzaminu praktycznego. Jednak wielu młodych ludzi narzeka na samochody dostępne dla młodego przyszłego””króla””.Ale czy na pewno rzeczywistość jest taka szara i brak perspektyw na porządny samochód?Właśnie nie. Wiele jest samochodów w niskiej cenie, które spełnią oczekiwania młodych ludzi.
Daewoo Lanos
Tak dokładnie to nie jest żaden żart. Daewoo oprócz produkowania mikrofalówek itp. naprawdę potrafiło skonstruować dobrej jakości samochód, który swoim wyglądem może nie porywa ale jego parametry oraz fabrycznie wbudowany gaz naprawdę może skusić młodego kierowcę do zakupu tego auta. Poza tym silnik 1. 6 naprawdę robi robotę i nie ma takich sytuacji, że Lanos mimo pedału wbitego w podłoże nadal stoi w miejscu. Wersja ocynkowana jest nie do zdarcia i żadna rdza nie będzie nas nawiedzać.
Fiat Punto II
Ten samochód jest naprawdę zaprojektowany z pomysłem i w środku ma dużo miejsca, więc wypad za miasto z dziewczyną i kolegami nie będzie stanowiło żadnego problemu. Nie narobimy sobie wstydu na autostradzie bo silnik 1. 2 16 V naprawdę może nas pozytywnie zaskoczyć. Trzeba tu zaznaczyć bardzo ważną rzecz Punto pali mało(5. 0-8. 0 na 100 km)Części są tanie i nie będzie nawet problemu z naprawą w zaciszu naszego garażu.
Renault Mégane Coupé
Jest to samochód, który naprawdę nasłuchał się wielu niepochlebnych opinii. Mam dobrą wiadomość młody kierowco:to dobra informacja, ponieważ cena tego samochodu dzięki temu jest niska. Opinie na temat tego samochodu są budowane na nieprawdziwych stereotypach. Samochód jak to Coupe ma swój sportowy pazur. Ciekawy design, który posiada Renault może spowodować do, kierowcy będą patrzeć z zazdrością, że ich focusy(starsze wersje) nie wyglądają tak sportowo i zgrabnie. Silnik 1. 6 w Megane nie jest może bardzo dynamiczny, ale pierwszym samochodem mamy nauczyć się jeździć. Dobrą informacją jest, że Megane niewiele pali (7, 5 l na 100 km)
Pamiętajcie młodzi kierowcy jedną rzecz. Samochód to nie jest inwestycja na lata. Pierwszy samochód to ma być tylko rozpoczęcie z przygodą. Wiec wybierajcie z głową

www.autotesty.net.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here