Ćwiczenia na ergometrze wioślarskim – czy skuteczne?

0
1106

Ergometr wioślarski to bardzo specyficzna maszyna, która zapewnia intensywność treningu i maksymalne skrócenie czasu. Ergometr wioślarski – jakie efekty dają ćwiczenia?
Idąc na siłownię, nie zawsze mamy nieograniczoną ilość czasu, jaką możemy poświęcić swojemu ciału, dlatego warto wtedy wykorzystać go na ćwiczenia na ergometrze. Maszyna ta pozwala na świetne wyćwiczenie wszelkich partii mięśni naszego ciała – nóg, pleców, ramion, ud, pośladków i przedramion.

Czy leśne skarby, które możemy znaleźć na przełomie lata i jesieni nadają się do zdrowej diety? Grzyby i ich wartości odżywcze – czy grzyby są zdrowe?
Grzyby są specyficznymi darami, jakie daje nam natura, gdyż są złożone w jakichś 70% z wody. Nazywane są również “”leśnym mięsem””, ponieważ reszta ich składu to białko. Ponadto posiadają wiele cennych dla naszego organizmu aminokwasów i minerałów, jednak trzeba wiedzieć, jak je przyrządzać, by były dla nas lekiem, nie trucizną.

Koper włoski czyli fenkuł – Właściwości i zastosowanie.
Koper włoski to cenna roślina, która daje człowiekowi wiele dobrego. Działą udrażniająco na drogi oddechowe człowieka, doskonale się sprawdza w walce z przeziębieniem, gdyż ma działanie wykrztuśne, przeciwgorączkowe i napotne. Poza tym jest również dobry na kolkę u niemowląt, czy zaburzoną laktację u świeżo upieczonych mam. Fenkuł może również złagodzić objawy klimakterium, podnieść libido czy ułatwić poród. Świeżo pokrojone liście kopru włoskiego śmiało można dodać do rosołu, czy zupy rybnej, ale można go też zjeść na surowo, w postaci sałatki.

www.pustelnica.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here