Do kogo pasuje czerwony kolor na ubraniach?

0
3233

Czerwień zdecydowanie jest traktowana jako kobiecy kolor, pełen pożądania i ognistości. Nie jest to jednak kolor, który pasuje każdemu typowi urody. Chociaż bardziej pasuje tu określenie, że nie każdy odcień czerwieni dobrze współgra z każdym typem cery, ponieważ sam kolor pasuje do każdego, tylko trzeba dobrze go dobrać. Dowiedz się, w jakim odcieniu czerwieni będzie Ci najlepiej!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/czerwien-kolorem-tegorocznej-wiosny/

Czy czerwony na pewno każdemu pasuje?

Jak już przeczytałaś we wstępie – czerwony jako kolor, pasuje każdemu. Może się z tym teraz nie zgadzasz, bo przymierzałaś różne czerwone ubrania i nie czułaś się w nich komfortowo, bo miałaś wrażenie, że zwyczajnie do Ciebie nie pasują. Otóż nie chodzi o to, że sam kolor Ci nie pasuje, bo czerwony pasuje każdemu. Mógł jedynie dany odcień czerwonego do Ciebie nie pasować, a wystarczy, że wybierzesz ten właściwy, dopasowany do koloru Twoich włosów i karnacji, a nawet do Twojej osobowości.

  • Jasna cera i ciemne włosy, czyli typ urody zimy i Śnieżki. Do tego typu urody sprawdzą się intensywne i konkretne odcienie czerwieni. Głęboka nasycona czerwień podkreśli jasność cery i włosów, a przy tym wydobędzie kolor oczu. Spróbuj przymierzyć coś w odcieniu krwistej czy karmazynowej czerwieni, a zobaczysz, że w tym kolorze będzie Ci idealnie.
  • Delikatny typ urody charakterystyczny dla Pani Wiosny, czyli jasna cera i włosy, a także oprawa oczu. Tutaj warto postawić na równie delikatne odcienie czerwieni. Spróbuj zobaczyć się w ciepłych odcieniach, jak np. w kolorze makowym, szkarłatnym czy też koralowym. Są one również intensywne, ale ze względu na ciepłość odcienia cechują się większą subtelnością i delikatnością niż np. czerwienie dla powyższego typu urody.
  • Rude włosy i piegi to z kolei świetna podstawa dla czerwieni ceglastej i wręcz wpadającej w pomarańcz. Warto również przymierzyć coś o kolorze rdzy i jaskrawo czerwonym, wręcz mocno wyrazistym. Takie odcienie czerwieni z rudością to połączenie idealne.

Przeczytaj też: http://www.modaforte.pl/ksztalt-sylwetki-vs-kroj-kombinezonu-jak-dobrac-kombinezon-do-ksztaltow-ciala/

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here