Dzień Chłopaka w szkole – co ofiarować w prezencie?

0
1946

Dzień Chłopaka staje się coraz bardziej zapomnianym świętem, jednak nadal jest chętnie celebrowany w szkołach. Co roku pojawia się jednak dość poważny problem – co ofiarować w prezencie?

Drobne prezenty – jak zmniejszyć koszty?

Najlepiej jest zaplanować kupno prezentów dużo wcześniej. Zdobywanie ich na ostatnią chwilę może sprawić, że na przykład w danym sklepie nie będzie odpowiedniej ilości danego towaru. Zaplanowanie zakupu wcześniej nie tylko pozwala na wykorzystanie wszystkich dobrych pomysłów, ale również na uzyskanie niższej ceny, na przykład kupując daną rzecz przez internet. By zdobyć coś naprawdę ciekawego można zdecydować się na skorzystanie z oferty sklepów on-line, które posiadają bogaty asortyment różnego rodzaju upominków. Znaleźć tam można interesujące przedmioty, które nie muszą wcale kosztować wiele. W przeciwieństwie do przedmiotów wręczanych najbliższej osobie, prezenty na Dzień Chłopaka przeznaczone jako upominek dla kolegów z klasy mogą być praktyczne. Jest to nawet wskazane, ponieważ trudno jest kupić jednakowe prezenty, które trafiłyby w gust każdego. Prezent praktyczny ma to do siebie, iż zawsze zostanie w jakiś sposób wykorzystany.

By nadać praktycznemu upominkowi cechy pamiątki ze szkolnych lat, warto zainwestować w jego personifikację. Na danym prezencie można umieścić na przykład datę czy numer klasy. Taki napis może zostać namalowany lub wygrawerowany, w zależności od rodzaju przedmiotu. Umieszczenie takich informacji w ten sposób jest możliwe na różnych gadżetach, zaczynając od ceramicznych kubków po przenośne pamięci typu flash.

Zabawne i praktyczne

Jeśli czasu pozostało niewiele, warto zainwestować w sprawdzone prezenty. Od wielu lat z okazji Dnia Chłopaka wręczane są ceramiczne kubki ze śmiesznymi napisami. Jeśli czasu jest nieco więcej, można zorganizować klasowy konkurs – wybrany zostanie najlepszy pomysł. W przypadku, gdy czasu pozostało niewiele, pozostaje skorzystanie z gotowych kubków. By prezent był bardziej atrakcyjny, wewnątrz kubków można umieścić dodatkowe, niewielkie upominki. W takiej roli sprawdzą się na przykład słodycze o śmiesznych kształtach lub nietypowych smakach. Tego typu produkty spożywcze również lepiej jest zamówić w sklepie stacjonarnym lub internetowym – przy większej ilości można uzyskać zniżkę, a ponadto składając zamówienie wcześniej ma się pewność, że dany produkt na pewno będzie dostępny w odpowiedniej liczbie.

Gadżety innego rodzaju

W przypadku, gdy składka na prezenty może być nieco wyższa, warto zainteresować się gadżetami ze znanych filmów. To upominki nieco droższe, jednak wiele osób na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Sklepu oferujące tego typu upominki oferują zwykle bardzo dobrze wykonane kopie filmowej broni lub gadżety w rodzaju latarki o kształcie świetlnego miecza ze Star Wars. Tego typu prezenty na Dzień Chłopaka w szkole są kupowane zwykle tylko wtedy gdy w danej klasie dziewczyn jest znacznie więcej niż chłopców – wtedy składka rozkłada się na wiele osób i możliwe jest nabycie lepszego prezentu.

jezjerzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here