Farbowanie włosów w ciąży

0
1157

Często mówi się, że ciąża to najpiękniejszy okres w życiu każdej kobiety. Radosne oczekiwanie na przyjście upragnionego dzidziusia sprawia, że w tym wyjątkowym czasie chcemy wyglądać pięknie i promiennie. Ale czy powinnyśmy farbować włosy w ciąży? Wiele kobiet już po dwudziestym roku życia ma pierwsze siwe włosy, które niestety ujmują nam uroku. Walczymy z tym w możliwie najprostszy sposób, a wiec stosując farby, pianki i płukanki koloryzujące. Aby jednak nie narażać skóry na podrażnienia i przenikanie przez nią dużej dawki chemii do organizmu w trakcie ciąży, warto zrezygnować z silnie działających farb do włosów. Możemy natomiast zdecydować się na naturalne barwienie włosów henną, która na pewno nas nie uczuli, a wręcz zadba o nasze włosy.
Aby być w formie na najbliższe letnie miesiące koniecznie zdecydujmy się na uprawianie ulubionego sportu. Spinning – skuteczne ćwiczenia na rowerze stacjonarnym zapewnią nam świetną sylwetkę w naprawdę krótkim czasie. Możemy wykonywać je zarówno w klubach fitness, jak i zdecydować się na zakup własnego rowerka stacjonarnego, by każdą wolną chwilę móc wykorzystać na trening.
A jak pozbyć się zawrotów głowy występujących przy nerwicy? Niestety coraz więcej osób w dzisiejszych czasach boryka się z problemem nerwicy. Stres w pracy, nerwowa atmosfera w domu, egzaminy, choroba najbliższych- wszystko to popycha nas ku nerwicy i występujących w niej zawrotów głowy. Jak sobie z nimi radzić? Koniecznie odwiedźmy dobrego specjalistę, gdyż tylko on właściwie zdiagnozuje naszą chorobę i ustali plan leczenia.

www.zabobon.pl/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here