Jak zawrócić partnerowi w głowie?

0
1368

Niezależnie do tego, czy jesteście parą kilka tygodniu czy kilkanaście lat, na pewno chcecie wiedzieć, że zależy wam na sobie. Różne sposoby okazywania bliskości emocjonalnej, ale i cielesnej, wpływają na cementowanie związku. I mężczyzna i kobieta lubią, gdy druga „połówka” się o nich stara. Chociaż na męskie zmysły wpłynąć jest dużo prościej.

Co zrobić, by podniecić partnera?

Możliwości jest całkiem sporo, a większość z nich naprawdę prosta i  łatwa do wprowadzenia w życie. Bo i mężczyźni są dość prości „w obsłudze”. Nie trzeba do tego wielu starań, tym bardziej, że panowie zazwyczaj balansują na granicy podniecenia. Wystarczy im jeden gest, słowo, dotyk, by fizjologia zadziałała i partner kierował całą swą uwagę na kobiety. W drugą stronę nie jest to tak proste, starania o partnerkę powinny być dużo bardziej wysublimowane, a zazwyczaj też sporo dłuższe. Bezsprzecznie kobiety mają ułatwione zadanie, mogą zadziałać bezpośrednio na ciało partnera – używając do tego chociażby ciała własnego. Z kolei podniecenie kobiety rodzi się bardziej w głowie, więc i męskie zabiegi – by były skuteczne – skierowane muszą być bardziej na psychikę, zmysłowość i sensualność.

Dotyk, obraz, słowo

Korzystając tylko z tych trzech rzeczy, kobiety mogą swobodnie wpływać na partnera. Kusić, uwodzić, podniecać – a nawet manipulować.

Obraz jest banalnie łatwo wykorzystać do wpływu na mężczyzn – wszak są oni wzrokowcami, widok partnerki (czy ogólniej – kobiet) podnieca ich szybko i skutecznie. Niekoniecznie musi być bardzo dosłowny, nieraz wystarczy zwiewna sukienka, niedopięty guzik czy głęboki dekolt. Dla większego wrażenia można też oczywiście sięgnąć po tak skuteczne narzędzie, jakim jest odpowiednio dobrana bielizna, np. dostępna w sklepie https://www.erotino.pl/. Wcale niekoniecznie bardzo wyzywająca, bo przecież nie każda kobieta będzie się w takich kreacjach dobrze czuła. Ale kusząca koszulka nocna, zmysłowy szlafroczek czy podkreślające wdzięki ciała body? Eleganckie, stylowe i seksowne jednocześnie, pozwalające kobiecie czuć się w nich swobodnie i wygodnie, i przyciągać męski wzrok jak magnes.

Dotyk także sprawdza się świetnie i nie wymaga wiele zachodu. Nieraz wystarczy muśnięcie męskiej dłoni czy pocałunek w policzek, nie mówiąc o bardziej intymnych gestach. By zyskać pełnię męskiej uwagi można też połączyć dotyk z tzw. feromonami (https://www.erotino.pl/81-feromony-dla-kobiet). Są to substancje naturalnie wytwarzane przez ciało kobiety i przyciągające mężczyzn. W dodatku są niewyczuwalne, więc partner nie jest świadom, dlaczego kobieta wywiera na nim nagle aż takie wrażenie… Propozycja od erotino.pl to nie tylko sposób na partnera, ale też na innych mężczyzn. Można w ten sposób zwrócić na siebie uwagę przełożonych, budować autorytet w grupie znajomych czy stać się centrum zainteresowania w czasie spotkania z przyjaciółmi.

Słowa do podniecenia partnera można wykorzystać bardzo skutecznie, ale samo ich używanie wymaga więcej zachodu. Panowie uwielbiają słuchać miłych słów o swojej męskości, budowie ciała, sile. Są łasi na komplementy dotyczące miejsc intymnych, podkreśla to ich poczucie własnej wartości i zwiększa zadowolenia z siebie. Bardzo lubią też słuchać słów ostrzejszych, pikantnych, nawet i wulgarnych, dotyczących tego, co partnerka robi czy chce zrobić. Jednak nie każda kobieta jednak przełamie się na tyle, by używać dosadnego języka w czasie intymnych uniesień, głośno wzdychać czy wręcz krzyczeć. Bywa to i troszkę krępujące… i troszkę udawane. Ale jako sposób rzucenia sobie faceta do stóp, sprawdza się znakomicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here