Klej do sztucznych rzęs

0
1124

Zarówno podczas przedłużania rzęs raz na trzy tygodnie, jak i przy codziennym doklejaniu sztucznych rzęs, bardzo istotny jest rodzaj kleju, jaki używamy. Powinien on mieć odpowiednią konsystencję, ale również nie wywoływać alergii oraz podrażnień skóry. Klej powinien być bezpieczny i delikatny. Rzęsy sztuczne są coraz bardziej popularne i coraz cześciej wybierane przez kobiety, dlatego również producenci rozwijają swoje oferty, tworząc coraz doskonalsze formuły, które gwarantują jakość, trwałość, ale też bezpieczeństwo.

Rodzaje klejów do sztucznych rzęs

Wyróżniamy trzy główne rodzaje klejów do sztucznych rzęs. Pierwszym są kleje żywiczne, które doskonale sprawdzają się do wykorzystania w warunkach domowych, przy codziennym doklejaniu łuków rzęs. Drugim kleje gumowe, które maja takie samo zastosowanie, jak pierwszy. Oba schną około 5 – 10 sekund. Trzecim rodzajem są kleje silikonowe, które najczęściej stosowane są przez profesjonalistów, do przedłużania rzęs metodami takimi jak 1:1, 2:1 lub 3:1. Klej taki schnie zaledwie jedną sekundę i wymaga wprawy.

Ranking klejów do sztucznych rzęs

1. Miu Lashes S+, który ma umiarkowany czas schnięcia, dzięki czemu możliwe są drobne poprawki po nałożeniu rzęsy. Klej ma średnio gęstą konsystencję, jest elastyczny i nie powoduje sklejek.

2. Miu Lashes ULTRA – najpopularniejszy klej i najczęściej wybierany przez profesjonalistki. Schnie bardzo szybko, ponieważ około 2-3 sekund. Wybierany jest przez osoby doświadczone. Dzięki tak szybkiemu zasychaniu cały zabieg przedłużania rzęs znacznie się skraca.

3. Miu Lashes VOLUME – klej do sztucznych rzęs, który jest bardzo elastyczny i doskonale sprawda się przy metodach 2:1 i 3:1, ponieważ świetnie sobie radzi z utrzymaniem kilku rzęs. Schnie bardzo szybko i nie powoduje sklejek. Przeznaczony jest dla profesjonalnych stylistek.

3. Miu Lashes EYELASH MASTER EFFICIENTY +, który schnie zaledwie w sekundę. Jest elastyczny, ma umiarkowana gęstość, przez co jest bardzo wydajny. Czas schnięcia zdecydowanie przyspiesza zabieg.

4. Miu Lashes SENSITIVE – polecany zwłaszcza dla kobiet z alergią lub bardzo drażliwą skórą. Zasycha po około 5 sekundach.

inaczejmowiac.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzampon leczniczy
Następny artykułModna fryzura męska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here