Marianne Design – z pasji do rękodzieła

0
1090

Wycinanie, wyklejanie, stemplowanie – zabawa kolorem nie jest zarezerwowana wyłącznie dla dzieci. Niektóre osoby dały sobie szansę na pielęgnowanie plastycznych umiejętności i w dorosłym życiu zajmują się tworzeniem. Marianne Design to marka, która powstała właśnie dzięki pasji.

Z pasji do rękodzieła

Inicjatorką powstania przedsiębiorstwa jest Marianne Perlot, a stało się to w 1994 roku. Firma obrała sobie za cel przekonać jak największą ilość osób, że kreatywne, rękodzielnicze działanie może być pasjonującym sposobem na życie. Wytwarzane przez nią produkty obejmują artykuły do różnych technik zdobienia, m.in. cardmakingu i scrapbookingu, które stały się popularne w ostatnich latach. Marianne Design udostępnia m.in. stemple, arkusze z obrazkami i naklejkami, wykrojniki i taśmy do perfekcyjnego mocowania elementów. Misja Marianne Perlot może dosięgnąć każdego, kto potrafi znaleźć przyjemność w plastycznym tworzeniu. Zabawa kolorami i przyborami potrafi doskonale zrelaksować, usatysfakcjonować i odstresować. Rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Wspiera też umiejętność cierpliwego dążenia do celu i podnosi wiarę w siebie. Chęć tworzenia tkwi w każdym człowieku!

Własnoręczne prezenty

Jeśli nawet ktoś nie przepada za regularną zabawą z kolorowymi papierami, warto sięgnąć po nią od czasu do czasu. Dobrą okazję do tego stanowią zbliżające się święta lub urodziny bliskiej osoby. Cardmaking przy użyciu materiałów od Marianne Design będzie wspaniałym doświadczeniem. Aplikacje ze zwierzątkami, motywami kwiatowymi, wzorami, stemple do liter i różnego rodzaju wykrojniki pozwolą na stworzenie oryginalnej, niepowtarzalnej kartki okolicznościowej. Taki prezent będzie cieszył podwójnie, ponieważ będzie zrobiony własnoręcznie. W kartce można uwzględnić personalizację – ulubione kolory, tematykę, zainteresowania. Podarunki wykonane z myślą o tej jednej konkretnej osobie zawsze sprawiają dużo radości.

Przy użyciu materiałów od marki Marianne Design można również w bardzo oryginalny sposób opakować prezenty materialne. Zdobiony kartonik, skrzynka lub nawet torebka mogą być zrobione z designerskim smakiem. Szablony i stemple pozwalają odtworzyć wzór na kilku pudełkach – na przykład na serii prezentów pod choinkę przeznaczonych dla jednej osoby, aby ułatwić wyznaczonemu Mikołajowi rozdawanie paczek odpowiednim obdarowanym.

Biznes rękodzielniczy

Podążając za misją firmy Marianne Design i za własną pasją do tworzenia, można spróbować sił na rynku z wyrobami DIY. Rękodzieło ma swoich odbiorców – docenią je wielbiciele powrotu do natury, niepowtarzalnych egzemplarzy, dzieł z klimatem i osoby znudzone masową produkcją plastikowych, jednakowych dekoracji. Scrapbooking, cardmaking i inne formy plastycznego tworzenia mogą być pomysłem na biznes dla wytrwałych pasjonatów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here