Medycyna estetyczna – sposoby na odmłodzenie twarzy

0
1373

Z wiekiem skóra traci elastyczność i przez to staje się mniej atrakcyjna. Dotyczy to w szczególności skóry na twarzy i jest najbardziej widoczne u kobiet. Ich skóra twarzy jest wyjątkowo delikatna, więc gdy zyskuje na wieku, a traci na elastyczności, staje się wiotka, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Zaradzić temu może medycyna estetyczna Katowice.

Zabiegi medycyny estetycznej

Klinika medycyny estetycznej Katowice oferuje najróżniejsze zabiegi antystarzeniowe. Polegają one na redukcji zmarszczek, poprawie gęstości skóry oraz ujędrnieniu jej. Jeśli chodzi o katowice medycyna estetyczna jest tutaj bardzo rozpowszechniona i z roku na rok zyskuje coraz to więcej nowych klientek. Współcześnie kobiety nie korzystają już z chirurgii plastycznej, aby zredukować zmarszczki i mechanicznie naciągnąć skórę. Medycyna estetyczna Katowice jest już na takim poziomie, że nie trzeba stosować aż tak inwazyjnych zabiegów.

Jak poprawić stan dojrzałej skóry?

W pewnym wieku kobiety powinny rozejrzeć się za gabinetem medycyny estetycznej i poprawić niedoskonałości swojej skóry. Klinika medycyny estetycznej Katowice pozwala na redukcję zmarszczek i bruzd. Robi się to za pomocą nowoczesnych zabiegów, które mają na celu stymulację procesów odnowy skóry – czyli głównie pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki temu zmarszczki wypełniają się w sposób naturalny, skóra staje się gęstsza i bardziej napięta. Za pomocą wypełniaczy można też błyskawicznie wyprostować pierwsze zmarszczki oraz bruzdy, które szczególnie mocno odznaczają się na twarzy. Wykonuje się również lifting twarzy w sposób chirurgiczny lub małoinwazyjny. To bardziej agresywna metoda walki ze zmarszczkami, dająca natychmiastowe i długotrwałe efekty.

Zapobieganie zmarszczkom

Jeśli chodzi o Katowice medycyna estetyczna jest tutaj bardzo rozwinięta i stale idzie do przodu. Kobiety, które chcą zapobiec pierwszym oznakom starzenia się skóry, powinny wybrać się nie tylko na zabiegi poprawiające owal twarzy czy wypełniające bruzdy. Mogą także skorzystać z terapii przeciwstarzeniowej i wykonać kilka zabiegów, które mają na celu poprawę jędrności skóry i zapobieganie jej starzeniu się. Takie zabiegi wykonywane regularnie pozwolą utrzymać twarz gładką, młodą i promienną przez wiele lat. Dbając o siebie z wykorzystaniem nowoczesnych zabiegów nigdy nie będziesz musiała wstydzić się swojej twarzy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here