Męskie fryzury na krótko

0
2262

Męskie krótkie fryzury są i będą zawsze na topie i nigdy się nie znudzą. Oczywiście są również miłośnicy włosów długich, ale w większości królują na męskich głowach krótkie strzyżenia.

Chyba taką najbardziej popularną fryzura jest proste, standardowe ścięcie na równo. Nie wszystkim mężczyznom taki rodzaj strzyżenia pasuje, niestety mogą sobie pozwolić panowie, którzy mają bujne kosmyki włosów, dlatego, że jeśli włoski są strzyżone równomiernie, to widać wtedy każą niedoskonałość. Ale i wśród mężczyzn, którzy mają dość mocno przerzedzone włosy nie brakuje zwolenników takiego obcięcia. będąc przy rzadkich włosach, najlepsza będzie właśnie krótka fryzura, kilka razy widziałam długie, dość mocno przerzedzone włosy i naprawdę nie wyglądało to korzystnie, wręcz przeciwnie. Także panowie – nie róbcie takiego błędu i jeżeli zaczynacie zauważać, że waszych włosów jest coraz mniej, po prostu niech będą obcięte na krótko. To taka mała, ale dość istotna rada. Kolejną z krótkich męskich fryzur jest ostatnio bardzo modna, czyli krótsze boki, ale dłuższa, zaczesywana do tyłu, bądź też na boki grzywka. Na taką fryzurę z reguły mogą sobie pozwolić panowie, którzy mają raczej proste włosy, ponieważ kręcone mają to do siebie, że nie układają się grzecznie na głowie, tak jak byśmy sobie tego życzyli. Natomiast proste i w dodatku gęste włosy mają to do siebie, że czasami są bardziej sztywne i można je ułożyć, a piszę to właśnie dlatego, że takie proste włosy o wiele łatwiej ułożyć i zaczesać, mam tu na myśli chwilę temu wspomnianą grzywkę. Ogólnie jest to moim zdaniem bardzo męska fryzura i nie wymaga dużego nakładu czasu, a dla mężczyzn przecież jest to bardzo istotne, chociaż tak chyba nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że rano też każda sekunda się liczy. Kolejna z fryzur, podobna zresztą do tej opisywanej przed chwilą jest coraz bardziej popularna wśród mężczyzn, czyli grzywka zaczesana do góry, bądź tez na bok, boki do wysokości ucha krótko ostrzyżone, ale cała reszta wygolona do wysokości jednego milimetra. Kiedy mężczyzna chce taką fryzurę musi znaleźć odpowiedniego fryzjera, bo taki rodzaj strzyżenia wymaga precyzyjności i dokładności. Źle i krzywo wygolone boki będą bardzo widoczne i po prostu będą wyglądać źle i niekorzystnie, a przecież nie o to chodzi. Moim zdaniem nie warto tez próbować samemu wykonać takiej fryzury, ponieważ jeżeli facet nie ma w tym doświadczenia może sobie zrobić krzywdę w postaci właśnie krzywego wygolenia. Jest bardzo wielu facetów, którzy nie lubią chodzić do fryzjera i ich salon fryzjerski znajduje się w domu, gdzie sami wykonują na swoich włosach strzyżenie. Nie zawsze to wychodzi, ale się tak do końca tym nie przejmują. No i może dobrze, ale też nie powinni wychodzić z domu z totalnym bałaganem na włosach.

Krótka męska fryzura nie powinna być przesadzona, im mniej się dzieje na krótkich włosach u mężczyzny, tym lepiej. Facet powinien wyglądać ładnie i gustownie i to nie dotyczy tylko i wyłącznie ubrania, ale również fryzura, jaką ma na swojej głowie.

silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here