Modna fryzura męska

0
1020

Obecnie w salonach fryzjerskich znajdziemy nie tylko dużą ilość katalogów z fryzurami damskimi, ale również z męskimi. Styliści mają coraz więcej do zaoferowana mężczyznom, którzy chętnie wybierają to, co modne. Kreowanie swojego wizerunku poprzez fryzurę jest bardzo na czasie. Panowie wybierają coraz bardziej wymagające fryzury, na które poświęcają sporo czasu. Co jest obecnie modne? W dzisiejszych czasach mimo wyznaczonych trendów, mamy jednak dużą dowolność w wyborze fryzur i tak naprawdę każdy może nosić to, co chce i co jest dla niego wygodne. Nikogo na ulicy nie zdziwią dredy lub afro, choć nie są one trendy tego sezonu.
Modna fryzura męska

Obecnie najmodniejszym cięciem jest fryzura z wygolonymi bokami i tyłem głowy. Jest to pewnego rodzaju baza, ponieważ najwięcej różnych możliwości daje stylizacja dłuższych włosów znajdujących się na górze głowy. To głównie pod tym względem klasyfikujemy odpowiednio fryzury.

Zaczesane na bok – tutaj możemy próbować bardzo różnych stylizacji, choć istnieją dwa najmodniejsze typy. Pierwszym z nich jest gładkie zaczesanie włosów na jedną stronę, co jest bardzo eleganckie i stylowe. Panowie do stylizacji takiej fryzury najczęściej używają gumy do włosów, która wygląda naturalniej niż żel. Tego rodzaju fryzurę na bok zaczesać również można bardziej swobodnie i drapieżnie w stylu „messy hair”.

Fryzura z przedziałkiem – tutaj włosy również zaczesywane są na bok, jednak po jednej stronie mamy wyraźnie zaznaczony przedziałek, który najczęściej jest wycięty bardzo krótko i z daleka widoczny. Włosy z przedziałkiem można również zaczesać do tyłu, jednak efekt nie będzie już ten sam.

Fryzura na wikinga – w jej przypadku włosy na górze są znacznie dłuższe i związywane przez panów w kok lub kucyk.

Modną fryzurą męską jest obecnie męski bob, a więc włosy średnio długie, najczęściej do ramion. Tego typu uczesania można spotkać u i wielu popularnych gwiazd Hollywood. Włosy są najczęściej pozostawione w stylizowanym nieładzie.

Fryzurą, która zawsze będzie często wybierana przez panów ze względu na komfort i wygodę, będzie cięcie militarne, a więc krótko obcięte włosy na tę samą długość na całej powierzchni głowy.

takeitizzy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKlej do sztucznych rzęs
Następny artykułWłosy z refleksami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here