Norma

0
1302

W życiu potrzebny jest we wszystkim umiar. Podobnie jest z różnego rodzaju dietami. Z każdą z nich przed wyborem należy dokładnie zapoznać się i stosować zgodnie ze wskazówkami dietetyka. I tak na przykład przedawkowanie błonnika powoduje silne bóle brzucha, wzdęcia, naprzemienne zaparcia i biegunki. Spożyty w zbyt dużej ilości błonnik hamuje wchłanianie niektórych leków w organizmie.
Na czym polega trening Power Combo?
Jest numerem jeden prawie we wszystkich klubach fitness może dlatego, że w tak krótkim czasie stosowania ćwiczeń bardzo szybko tracimy na wadze. Jest bardzo wyczerpujący i mega intensywny, a przerwy na odpoczynek są bardzo krótkie.
Trening Power Combo to inaczej ćwiczenia aerobowe, które skupiają się na spaleniu tanki tłuszczowej w sposób przynoszący optymalne efekty. Ćwiczenia wysiłkowe połączone są ze stretchingiem czyli rozluźnianiem, rozciąganiem oraz uelastycznianiem tkanki mięśniowej. Przy regularnych ćwiczeniach i zdrowej zbilansowanej diecie już po miesiącu zauważymy rezultaty w mięśniach głównie brzucha i ud.
Dynia – wartości odżywcze.
Dynia jest warzywem “”nafaszerowanym”” minerałami oraz witaminami, a przy tym posiada niewielką liczbę kalorii (pomaga w odchudzaniu). Zawiera witaminy: C, B6, A, E, K, tiaminę, ryboflawinę, niacynę oraz kwas foliowy. Występujące w niej minerały to: wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód oraz cynk. W jej składzie występuje beta-karoten, który pomaga w zapobieganiu rozwojowi nowotworów, zapobiega miażdżycy i chorobom serca wzmacnia nasze oczy. Jest idealnym specyfikiem na odrobaczenie organizmu, a dla mężczyzn środkiem zapobiegającym rakowi prostaty.

www.gautama.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here