Prezenty na ostatnia chwilę

0
882

Każdemu zdarzyło się kiedyś chociaż raz zapomnieć o ważnej rocznicy, urodzinach, czy jubileuszu. Najnowsze technologi oczywiście zbroją nas przeciwko takim okolicznościom, mamy przecież Facebooka, który przypomina nam o ważnych wydarzeniach itp. A jednak wpadki to norma w naszym zabieganym, szalonym świecie. Co zrobić, kiedy czasu nie wile, a nie chcemy wykazać się skrajna ignorancją i zranić bliskiej osoby? Co kupić przyjaciółce na urodziny, kiedy mamy raptem parę godzin? Czym obdarować rodziców z okazji rocznicy ich ślubu, jeśli wrócą do domu lada moment? Mamy na to kilka patentów.

Po pierwsze- karty podarunkowe. To jeden z najlepszych wynalazków naszych czasów. Nie ma nic prostszego, niż pójście do dowolnego sklepu i nabycie karty prezentowej. Zaletą tej metody jest to, że zawsze się sprawdza. Jeśli wybierzemy ulubiony sklep naszej przyjaciółki, pokażemy jej, że pamiętamy o jej preferencjach i szanujemy je. Jeśli pójdziemy w zupełną inna stronę, również będzie to dobra droga, bo udowodnimy, że zależy nam, aby nasza kumpela sprawiła sobie coś naprawdę ekstra.

Oczywiście karta podarunkowa nie musi oznaczać jedynie karty ze sklepów z ubraniami, czy akcesoriami. Dla rodziców idealnie nada się voucher do Spa, czy na dowolne zabiegi kosmetyczne. Przy nieco wyższym budżecie można też sprawić ukochanej osobie jakąś wycieczkę, lub pobyt w pięknym hotelu. Idealne będą również bilety np. do kina, do teatr, czy też opery- zależy od upodobań. Czasami sami sobie nie sprawimy takiego prezentu, pomimo że lubimy tego typu rozrywkę.

oytam.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here