Przeszczep włosów lekiem na całe zło? Niekoniecznie!

0
1060

Coraz częściej nasz salon odwiedzają klienci wysoce niezadowoleni z rezultatów promowanego ostatnio w mediach zabiegu przeszczepu włosów. Z materiałów promocyjnych wynika, że są one panaceum na wszelkiej maści przerzedzanie się, wypadanie, czy postępujące osłabianie struktury włosów. Mimo, że nie jest to terapia tania, a dodatkowo określić ją można jako dość inwazyjną, część osób uznaje ją za swój jedyny ratunek jeżeli chodzi o pozbycie się wstydliwych problemów jakimi są łysienie androgenowe, telogenowe, czy też plackowate. Co prawda zabieg ten opiera się na słusznych założeniach, jednakże należy wziąć pod uwagę fakt, iż wbrew przekazowi medialnemu nie gwarantuje on stuprocentowej skuteczności. Oznacza to, że nawet po zakończonym powodzeniem zabiegu, podczas którego specjalista natnie naszą skórę głowy celem aplikacji pod nią pobranych wcześniej cebulek włosowych, po kilku miesiącach okazać się może, że się one po prostu nie przyjęły, a nasza skóra, naznaczona rozlicznymi bliznami po nacięciach i nakłuciach, nie jest w stanie samodzielnie wyprodukować nowych włosów.

Naszym zdaniem rozwiązaniem o wiele mniej kosztownym oraz zupełnie bezbolesnym, które rozważyć powinna każda osoba przed poddaniem się terapii opartej na transplantacji włosów jest zakup peruki naturalnej lub sztucznej, jako że produkt taki jest w stanie idealnie imitować uczesanie danego klienta jednocześnie nie ingerując w choćby najmniejszym stopniu w strukturę jego włosów lub głowy. Niezwykle istotną kwestią, której konsumenci nie są niekiedy świadomi jest fakt, iż każdą z zamawianych w naszym salonie peruk – niezależnie od materiału z jakiego ma ona zostać wykonana – można poddać kompleksowej personalizacji, dostosowując jej wygląd, grubość, długość, a nawet rozmiar monofilamentowej bazy do własnych preferencji. Zapewniamy, że przedsiębiorstwa specjalizujące się w dostarczaniu klientom produkowanych masowo peruk wytwarzanych z pochodzących z niewiadomego źródła materiałów za pośrednictwem sieci Internet nie są w stanie tego zapewnić internautom zainteresowanym poprawą stanu swojej fryzury optymalnych efektów.

Zanim więc podejmą Państwo ostateczną decyzję o konieczności przeszczepu włosów w klinice, zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami lub też do bezpośredniej wizyty w naszym zakładzie. Pracownicy zatrudnieni w naszym przedsiębiorstwie przedstawią Państwu interesujące alternatywy, dzięki którym będą Państwo w stanie uniknąć tego dość nieprzyjemnego oraz niegwarantującego stuprocentowej skuteczności rozwiązania!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here