Ręczniki bawełniane – idealne na prezent

0
1117

Pakowanie ręczników na prezent może być bardzo interesujące. Powinniśmy wysilić swoją kreatywność i zapakować ręczniki naprawdę w bardzo efektowny sposób. Jeżeli nie potrafimy wykreować nic interesującego, skorzystajmy z osoby, która zajmuje się pakowaniem prezentów na co dzień.

Ręczniki bawełniane wspaniałym prezentem na każdą okazję

Prezent na szczególne okazje powinien być wyszukany. Warto, aby był także praktyczny. Bawełniany ręcznik kąpielowy świetnie się do tego nadaje. Wystarczy, że postaramy się o subtelne jego opakowanie. Taki prezent zostanie mile przyjęty przez osobę obdarowaną. Kupienie dobrej jakości bawełnianego ręcznika do kąpieli dla dziewczyny, współmałżonka, rodzica, czy przyjaciela będzie naprawdę idealny.

Zanim dokonamy zakupu ręcznika, upewnijmy się, jaki kolor się podoba w obecnym czasie jubilatowi (solenizantowi itp.) w obecnym czasie. Gusta się zmieniają, zatem to, co podobało się komuś rok temu, w danej chwili może być już bez znaczenia. Dlatego tak ważne jest wcześniejsze “wybadanie terenu”. Trafienie z barwą ręcznika to dla nas dodatkowy plus jako darczyńcy.

Jak zapakować ręczniki bawełniane na prezent?

Problemem może stać się sposób zapakowania ręcznika. Możemy spróbować zawinąć go w rulon i obwiązać po skosie dekoracyjną wstążką. Na koniec uwiązać efektowną kokardę. Tak przygotowany prezent zawijamy w ozdobny papier lub dekoracyjną przezroczystą folię. Aby opakowanie dobrze się trzymało, mocujemy brzegi taśmą klejącą i obwiązujemy szeroką wstążką lub kręconym kolorowym sznurkiem.

Jeżeli pragniemy bardziej wyszukanego sposobu opakowania, pomyślmy o wykreowaniu z ręcznika konkretnego modelu. Na przykład możemy złożyć ręcznik wzdłuż kilka razy, aż otrzymamy pasek o szerokości około 25 cm. Zakręćmy go ślimakowo, by utworzył się walec – tort. Owińmy go poziomo kilkoma różnokolorowymi wstążkami, imitując krem. W luki między warstwami ręcznika wetknijmy długie urodzinowe świeczki.

Dodatkowe ozdoby na ręczniku – kiedy warto?

Jeżeli lubimy upiększać ręczniki bawełniane, nic nie stoi na przeszkodzie, aby to zrobić. Liczy się bowiem intencja, z jaką będziemy prezent wręczać. Doszywając małe pomponiki do brzegów lub rogów ręcznika, myślmy ciepło o osobie obdarowywanej. Taka praktyka wytwarza pozytywną energię, która wniknie w splot tkaniny.

Ponieważ wiele słyszymy o dobroczynnym działaniu pozytywnej energii na ludzi, warto ten trend wykorzystać. Może dzięki temu osoba, której damy upiększony przez nas ręcznik, za każdym razem, gdy będzie się nim otulać, poczuje się miło i pojawi się na jej ustach ciepły uśmiech.

Ręczniki bawełniane znajdziesz w ofercie znajdziesz w ofercie Vege Home.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here