Szukasz szkoły pływania w Warszawie dla dzieci i dorosłych? Dołącz do szczęśliwej rodziny Swimple

0
940

Umiejętność pływania przydaje się zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Ten sport niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych, m.in. wzmacnia naszą kondycję, dobrze wpływa na samopoczucie, pobudza niemal wszystkie mięśnie do pracy oraz pomaga wrócić do pełni sprawności po przebytej operacji jako forma rehabilitacji. Dlatego warto już od najmłodszych lat uczyć dzieci oswajać się z wodą i zapisać je na lekcje pływania z instruktorem. Rodzice mają taką możliwość w szkole pływania Swimple. Autorski program nauczania i przyjazna atmosfera – sprawdź, dlaczego Swimple będzie dobrym wyborem!

Nauka pływania dla dzieci w Warszawie – imprezy sportowe, małe grupy szkoleniowe i instruktor w wodzie

Jednym ze sposobów na ograniczenie korzystania z komputera, smartfona i telewizora przez dzieci jest sport. Dostępnych form aktywności, szczególnie w mieście, jest wiele. Większość dzieci uczęszcza na treningi piłkarskie, zajęcia z tenisa lub lekkiej atletyki. Jednak to pływanie jest sportem, który niesie ze sobą wiele korzyści. Nauka pływania dla dzieci Warszawa razem ze Swimple, to system szkolenia, który opiera się na 5 poziomach zaawansowania. 

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, a dzieci są pod stałą opieką instruktora znajdującego się w wodzie. Starsze dzieci otrzymują zestawy słuchawkowe, aby mogły podczas lekcji wykonywać polecenia trenera, będąc nawet 1,5m pod powierzchnią wody. Nauka pływania w grupach 4 lub 6 osobowych dostarcza mnóstwo powodów do radości, jak również poczucia bezpieczeństwa, dzięki wsparciu trenera, który przygotowany jest do prowadzenia ciekawych i efektywnych zajęć.

6 lokalizacji w Warszawie i system Active Now do zarządzania zajęciami

Szkoła pływania Swimple posiada w Warszawie sześć dogodnych lokalizacji. Obiekty te zapewniają komfortowe warunki do nauki pływania dla dzieci i dorosłych. Nowi uczestnicy zajęć mają do wyboru lekcje w grupach dwu, cztero lub sześcioosobowych, ale również naukę pływania indywidualnie z instruktorem. Bez znaczenia, czy chcemy nabyć umiejętności pływackie od podstaw, czy udoskonalić swoją technikę.

W szkole rodzice mają do dyspozycji system uczeń/rodzic/szkoła, który ułatwia komunikację, rozliczenia z zajęć czy zgłaszanie nieobecności. Za sprawą systemu Active Now łatwo sprawdzimy terminy swoich zajęć, odwołamy lub przeniesiemy zajęcia lub znajdziemy informacje o postępach z nauki pływania dziecka, które uzupełniane są przez instruktorów. Więcej informacji znajdziemy na www.swimple.pl

Wiemy już jakie korzyści wynikają z uczęszczania na zajęcia pływackie. Ten sport należy do najbardziej popularnych form spędzania czasu, np. podczas letnich upałów, ale również jest ogólnorozwojowy, wszechstronny i bezpieczny dla każdego. W trakcie pływania utrzymywana jest prawidłowa postawa ciała, w czasie intensywnego treningu spalane są spore ilości kalorii, a także przebywanie w wodzie pomaga w odprężeniu. Nie czekaj i zapisz swoje dziecko na lekcje pływania w Warszawie razem ze Swimple!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here