Upoluj sobie tanie wakacje

0
1163

Oferty typu Last Minute wzbudzały spore zainteresowanie już kilka lat temu. Obecnie dla typowych ofert biur podróży i organizatorów wycieczek, alternatywą stają się portale informacyjne, gdzie różne osoby sprzedają swoje wakacje marzeń. Powodów sprzedaży jest wiele, jednak to co najważniejsze to za ile możemy odkupić wakacje w egzotycznych krajach w wariancie All Inclusive.

Polacy lubią niskie ceny i lubią luksus. I wbrew pozorom luksus coraz częściej dostępny jest w całkiem przyzwoitych cenach. Szczególnie wówczas, gdy uda nam się skorzystać z oferty osób prywatnych, które rezygnują z wykupionej wcześniej wycieczki. Ile można w ten sposób zaoszczędzić? Cóż, wszystko zależy od oferty i decyzji samego sprzedającego. Im mniej czasu pozostało do planowanego wyjazdu, tym atrakcyjniejsza jest cena. Na dzień lub dwa przed, można kupić pełen pakiet za mniej niż 50% pierwotnej ceny. I tak oto, bez wychodzenia z domu można nabyć wycieczkę na gorącą Kretę lub do Grecji, taniej niż w najlepszej ofercie Last Minute.

Niektórzy zastanawiają się, gdzie kryje się przysłowiowy haczyk. Trudno bowiem zrozumieć, że ktoś kto zdążył już wykupić i opłacić wycieczkę, po prostu z niej rezygnuje. Tymczasem powód takiego działania jest niezwykle prosty. W przypadku rezygnacji, biuro podróży często nie zwraca wpłaconych środków, gdy zgłoszenie o rezygnacji przedstawione jest zbyt późno. W takiej sytuacji korzystniejszym rozwiązaniem jest sprzedaż wycieczki, nawet za kwotę sporo niższą niż wynika to z zawartej umowy.

http://www.miasto-dialogu.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBez zbędnego przymusu
Następny artykułJak żyć zdrowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here