Wrocław czeka na ciebie!

0
862

Wrocław to miasto, które stale się rozwija i wciąż jest na ustach nie tylko Polaków, ale ludzi w całej Europie, a nawet na całym świecie. Nie ma się co dziwić, ponieważ jest tam wiele ciekawych miejsc do zobaczenia.

Ruszaj na Starówkę
Każdy, kto za cel podróży obiera sobie Wrocław na pewno zastanawia się co zwiedzić we wrocławiu? Otóż przede wszystkim musimy odwiedzić Stare Miasto, rynek oraz okolic, które tętnią życiem i serdecznie witają wszystkim swoich odwiedzających. W sezonie letnim lub wiosennym można wypić kawę na pycie rynku, popatrzeć na zabytkową zabudowę, fontanny oraz cieszyć się niesamowitym klimatem. Jest tam wiele miejsc, gdzie można bardzo smacznie zjeść i miło spędzić czas, warto tam się udać, nawet jeżeli jesteśmy tylko przejazdem. Chwile spędzone na wrocławskim rynku na pewno będą niezapomniane.

Może do ZOO albo do ogrodu?
Pierwszy lepszy przewodnik z pewnością trafnie odpowie nam na pytanie co zwiedzić we wrocławiu? Otóż będąc tam z dziećmi na pewno warto pójść do ZOO, gdzie zobaczyć można całe mnóstwo krajowych, jak i egzotycznych zwierząt. Poza tym obecnie ZOO to bardzo rozległy teren, pełen różnego rodzaju rozrywek i atrakcji dla pociech w każdym wieku. Na taką wycieczkę spokojnie można sobie zaplanować cały dzień, w jego trakcie warto też wybrać się rejs po Odrze, co można zrobić z przystani tuż obok ogrodu botanicznego. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Hala Stulecia oraz przyległe jej tereny, które są pełne ciekawych punktów, można chociażby zahaczyć o Ogród Japoński.

naszauroda.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here