Zalety stosowania bazy pod cienie do powiek

0
1359

Każda kobieta, która lubi poznawać nowe kosmetyki, ma z pewnością niejeden cień do powiek w swojej kolekcji. Czasami zdarza się, że kolor ślicznie wygląda na powiece, jednak cienie osypują się lub tworzą się nieestetyczne kreski. W takim przypadku pomocna będzie baza pod cienie do powiek. Oto 3 powody, dla których warto stosować ten kosmetyk.

1. Baza wygładza powierzchnię powiek

Nakładanie bazy pod cienie wyrównuje powierzchnię powiek. Na tak przygotowaną skórę łatwiej jest aplikować cienie – zarówno prasowane, jak i kremowe albo w kredce czy w sztyfcie. Dzięki swoim wygładzającym właściwościom, kosmetyk ten doskonale wygląda na skórze samodzielnie. Pokrycie powiek bazą bez nakładania cieni, poprawia ich wygląd, tworząc naturalny efekt wypoczętych oczu.

Wygładzenie skóry za pomocą bazy skutkuje również tym, że makijaż oczu jest bardziej estetyczny. Niektóre cienie pomimo ładnego wyglądu, niestety szybko zbierają się w załamaniach powiek, tworząc nieestetyczne kreski. Dzięki bazie pod cienie do powiek i jej wyrównującym właściwościom, można pozbyć się tego problemu.

2. Przedłuża trwałość cieni do powiek

Stosowanie bazy pod cienie do powiek to świetny sposób na utrwalenie makijaż oczu. Gładkie powieki łatwiej jest dokładnie pokryć cieniami, uzyskując wymarzony efekt. Ponadto dzięki bazie, nie trzeba co chwilę poprawiać makijażu oczu. Ma to istotny wpływ na przykład w pracy, czy w przypadku dłuższego pobytu poza domem, ponieważ nie zawsze jest możliwość zrobienia poprawek.

Baza pod cienie do powiek ma szczególne znaczenie w przypadku cieni sypkich. Nakładanie ich na powiekę pokrytą bazą, zwiększa ich przyczepność do skóry, dzięki czemu cienie nie osypują się, a makijaż dłużej wygląda idealnie.

3. Poprawia wygląd oczu

Baza do powiek sprawia, że cienie na nie nałożone mają bardziej intensywne kolory. Dzięki temu makijaż jest wyraźniejszy, trwalszy i lepiej się prezentuje. Zachowuje przy tym doskonały wygląd przez długi czas.

Warto wiedzieć, że w zależności od wyboru bazy pod cienie do powiek, można poprawić stan skóry – a zarazem wygląd oczu. Jest to możliwe dzięki dodatkowym składnikom odżywczym zawartym w bazach, dzięki czemu nie tylko utrwalają one makijaż, ale także regenerują skórę powiek.

Bazy pod cienie do powiek kupisz na kosmetykizameryki.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here