Pożyczka bez zaświadczeń

0
1372

Pożyczka bez zaświadczeń udzielana jest przez parabanki, a także banki, w których posiadamy rachunek osobisty, a nasze dochody są tam przekazywane.
Istnieje również opcja otrzymania takiej pożyczki w innym banku, jednak musimy mieć czyste konto w Biurze Informacji Kredytowej.
Osoby, które zaciągnęły raty w nie swoim banku na poczet zakupu np. sprzętu elektronicznego i spłacają je w terminie, również mają szanse na otrzymanie pożyczki za okazaniem tylko dowodu osobistego.
Jeżeli natomiast interesuje nas pożyczka pozabankowa tam proces jest bardziej szybszy i przychylny dla osób ze złymi wpisami do rejestrów.
1. Pożyczki na dowód bankowe.
Jest wiele banków oferujących takie rozwiązanie, a kwoty o jakie można się starać zaczynają się od kilkuset złotych do nawet 200 000 zł.
Mamy kilka opcji pierwszą z nich jest pożyczka oferowana na wyciąg z konta, którą możemy otrzymać w przeciągu jednego dnia przez banki mające takie oferty w swoim zakresie.
Wystarczy, że udamy się do dowolnego oddziału z dowodem osobistym a procedurę wnioskowania o pożyczkę możemy zacząć natychmiast.
Jeżeli zapomnimy zabrać wydruku z naszego konta, banki chętnie udostępnią nam możliwość zalogowania się na konto internetowe i pobranie wydruku. Jeśli wszystkie dane będą zgodne pracownik wybierze dla nas odpowiednią ofertę a my po akceptacji otrzymamy przyznaną nam kwotę na rachunek bankowy lub jeśli wolimy pieniążki zostaną wypłacone nam w kasie.
Kolejną możliwością są pożyczki zaciągane przez internet ofert jest wiele prześcigają się niskim oprocentowaniem, do nas należy tylko wybór odpowiedniego banku i złożenie wniosku online.
Pracownicy banku po otrzymaniu wniosku zazwyczaj kontaktują się z klientem w celu przekazania dalszych informacji.
Okres kredytowania zależy od kwoty udzielonej nam pożyczki może wahać się od kilku miesięcy aż do kilku lat. Pożyczki zaciągane w tych instytucjach są bezpieczne, mają niskie oprocentowanie oraz raty dostosowane do naszych potrzeb. Czasem cały proces trwa znacznie dłużej niż w przypadku parabanków, jednak korzyści dla nas są lepsze.
2.Pożyczki bez zaświadczeń pozabankowe.
Taka forma pożyczek skierowana jest przede wszystkim dla osób chcących otrzymać pieniądze szybko, jak również dla tych którzy na swoim koncie posiadają przewinienie wpisane do Biku, Bigu czy KRD.
Firm pozabankowych oferujących takie udogodnienia jest bardzo wiele, wystarczy zajrzeć na strony internetowe a znajdziemy całą masę pożyczkodawców. Pożyczki te otrzymuje się stosunkowo łatwo jednak warto jest zapoznać się z kilkoma ofertami, aby wybrać dla siebie jak najlepsze warunki. Pożyczki pozabankowe to oferty do 25000 zł zazwyczaj na okres do 48 miesięcy. Więc jak można łatwo się domyślić rata za taką przyjemność nie będzie mała. Na dłuższy okres kredytowania nie znajdziemy oferty z niskim RRSO, zazwyczaj musimy oddać jeszcze raz tyle ile pożyczyliśmy. Procedury udzielenia takiej pożyczki są podobne jak w bankach tylko ich proces nie zajmie dłużej niż 15 minut, z reguły udzielane są całkowicie online na dowód lub w niektórych przypadkach na oświadczenie o dochodach.

sebby.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPraca dodatkowa
Następny artykułStudia Online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here