Farbowanie włosów u fryzjera ile kosztuje

0
1275

Farbowanie to dość poważny zabieg fryzjerski, który powinien być przeprowadzany w profesjonalnym salonie. Aby włosy nie zostały zniszczone, potrzebne są farby o wysokiej jakości. Z takich właśnie korzystają fryzjerzy. Sprawia to, że zabieg farbowania jest dużo bezpieczniejszy, a stan zdrowia naszych włosów nienaruszony. Ponadto farba taka jest bardzo trwała, dzięki czemy efekt utrzyma się dłużej.

Ile kosztuje farbowanie włosów u fryzjera?

Ceny są bardzo rozbieżne i zależne od wielu czynników. Jednym z nich jest lokalizacja. W dużych miastach, takich jak Warszawa zapłacimy znacznie więcej, niż w mniejszych miejscowościach lub na wsiach. Drugim czynnikiem jest również renoma salonu fryzjerskiego. Te profesjonalne, do których udają się celebryci, mają bardzo wysokie ceny. Farbowanie w mniejszych salonach będzie nas kosztować znacznie mniej. Najtańszy zabieg to kwoty około 40 złotych za sama usługę, do tego należy doliczyć cenę farb. Najdroższe farbowanie może wynosić nawet kilkaset złotych. Oczywiście jest to również zależne od rodzaju farbowania. Średnio farbowanie na jeden kolor włosów krótkich to około 110 złotych, a długich około 150. Natomiast za refleksy lub pasemka na włosach krótkich zapłacimy około 120 złotych, a na włosach długich 260 złotych.

Farbowanie włosów u fryzjera – zalety

W salonie fryzjerskim oprócz profesjonalnej usług, a więc dokładnego pokrycia włosów, znakomitych refleksów i blasku, możemy liczyć również na rady dotyczące pielęgnacji włosów. Wiele salonów posiada w sprzedaży wyspecjalizowane środki do pielęgnacji, które odżywią włosy, nawilżą je oraz zatrzymają intensywny kolor na dłużej.
Atutem są również profesjonalne farby, które zawierają wiele naturalnych składników, takich jak odżywcze olejki, na przykład z awokado, witaminy regenerujące włosy i przywracające im blask, barwne minerały stosowane zamiast syntetycznych barwników, olejki owocowe wzbogacające kolor oraz ekstrakty z roślin.
Stylista doradzi nam również odpowiedni kolor włosów, który będzie pasował do naszej karnacji.

olmik.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here