Jak cię widzą…

0
1132

Gust każdego z nas jest inny i dotyczy to większości stref życiowych, a przede wszystkim ubierania się. O tym, jak się ubierać, żeby wyglądać dobrze i czuć się sobą napisano już chyba wszystko, ale zawsze warto przeczytać kilka dodatkowych porad, być może którąś z nich wykorzystamy i wdrożymy w życie.

Oczywiście, to jak się ubieramy w dużej mierze zależy od naszego stylu bycia – od tego gdzie pracujemy i jak lubimy spędzać czas wolny. Należy jednak pamiętać, że prawie wszędzie jesteśmy w około ludzi, tak więc wypadałoby wyglądać dobrze, a przynajmniej przyzwoicie. Inaczej ubierzemy się do pracy, gdzie spodnie, bądź spódnica, bluzka i do tego marynarka będzie odpowiednim ubiorem, a inaczej z przyjaciółmi na wieczorne wyjście, kiedy możemy wybrać bardziej śmiały strój, przykładowo krótka sukienka w przypadku kobiet, a u mężczyzn dżinsy i koszulka typu T-shirt. Jeżeli wybieramy się na spacer, albo na zakupy, to na pierwszym miejscu stawiamy wygodę, ale i do takich miejsc powinniśmy ubrać się tak, żeby nie przynieść wstydu sobie i osobom idącym z nami. Jeśli więc wyciągamy chcemy wyciągnąć z szafy dresy i rozciągany sweter, to lepiej zrezygnować z wyjścia, albo ubrać wygodne dżinsy i koszulkę. Nie musimy się przecież stroić, ale też nie wyglądać niechlujnie.

Są czasem w naszym życiu dni, kiedy wybieramy się na jakąś ważną uroczystość – urodziny, czy wesele. Nasz strój powinien być wtedy skromny, ale jednocześnie elegancki i szykowny. Będziemy gośćmi i musimy to uszanować, a najlepiej wyrazić to właśnie odpowiednim ubraniem. W przypadku pań ładną sukienką, a u panów garniturem i koszulą. Tak ubrani będziemy czuć na pewno się pewni siebie.

Najważniejsze jest, żeby czuć się w stroju, który mamy na sobie komfortowo i dobrze. Nie kupujmy niedopasowanych do naszej figury ubrań, nie za małych, ani też nie za dużych o kilka numerów. Starajmy się kupować takie, które na pewno założymy i jesteśmy nich pewni. Po co mają niepotrzebnie leżeć w szafie, a każdy zakup to przecież szczuplejszy portfel.

www.genotype.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here