Jakie zalety mają blaty do stołów z laminatu HPL?

0
1375

Oryginalne blaty do stołów z laminatu HPL mają bardzo wiele zalet, dlatego też w dzisiejszych czasach cieszą się tak dużym zainteresowaniem w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą poznać największe zalety blatów do stołów z laminatu HPL i dowiedzieć się jednocześnie, czy rzeczywiście warto na nie postawić.

Jakie są największe zalety?

Jedną z największych zalet nowoczesnych blatów do stołów z laminatu HPL jest to, że są one odporne na zarysowania i bardzo ładnie się prezentują. Blaty charakteryzują się doskonałą odpornością na wysokie temperatury i wodę, dlatego też wykorzystywane są na szeroką skalę w barach i restauracjach.

Opisując największe zalety warto wspomnieć także i o tym, że blaty tego typu są bardzo tanie zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne rozwiązania. Solidny blat kuchenny wykonany z najlepszych jakościowo materiałów, to jedna z tych inwestycji, która na pewno się zwróci.

Co warto wiedzieć o blatach do stołów z laminatu?

Popularne blaty do stołów z laminatu HPL to nic innego jak zwykłe płyty wiórowe, które z wierzchniej strony posiadają laminat oklejony termoutwardzalnym HPL. Od spodu blaty zabezpieczone są dodatkowo specjalną folią przeciwprężną, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania blaty prezentować będą się bardzo okazale i w dalszym ciągu spełniać będą swoje zadania.

Jeżeli chodzi o sam laminat HPL to mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że wykonany jest on w całości z kilku warstw papieru utwardzonych i dodatkowo zaimpregnowanych odpowiednimi żywicami syntetycznymi. Ostatnią powłoką jest oczywiście warstwa dekoracyjna, która bardzo często imituje drewno, piasek, kamień albo magmę wulkaniczną.

Dlaczego warto postawić na blaty z laminatu?

Kuchnie w których znajdują się profesjonalne blaty z laminatu prezentują się estetycznie i bardzo czysto. Folia przeciwprężna zapobiega wnikaniu wilgoci, dlatego też blaty mogą pochwalić się dużą żywotnością zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę drewniane odpowiedniki.

Modna i estetyczna kuchnia jest najlepszym wabikiem na potencjalnych klientów, dlatego też warto postawić na eleganckie blaty od renomowanego producenta. Na rynku jest wiele rzetelnych firm, które wykonują blaty na wymiar, które pasować będą do każdego pomieszczenia.

Blaty do stołów z laminatu HPL znaleźć można w ofercie sklepu Demico.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here