Wakacje pod Warszawą – gdzie się zatrzymać?

0
1569

Województwo mazowieckie to atrakcyjna destynacja urlopowa dla mieszkańców innych części kraju. Jeśli i Ty zamierzasz odkryć jego sekrety wraz z rodziną, postaraj się w pierwszej kolejności o odpowiednią bazę noclegową.

Na co trzeba zwrócić uwagę, poszukując zakwaterowania dla rodziny z dziećmi?

Przestronne pokoje

Nie ma nic gorszego, niż wyruszyć na wymarzone wakacje tylko po to, by przekonać się, że na końcu podróży czeka na Was niewielki pokoik, w którym dzieci będą musiały spać na łóżkach polowych.

W tym przypadku inwestycja w jakość popłaca – hotel na poziomie nigdy nie stawia swoich gości w takiej sytuacji. Pokój powinien być na tyle duży, by zapewnić wszystkim członkom rodziny swobodę ruchu i miejsce do wypoczynku po dniu pełnym wrażeń.

Oferta, jaką zapewnia podwarszawski Hotel Lamberton w tym zakresie bez wątpienia spełni Wasze oczekiwania. Jeszcze lepszym pomysłem jest wybranie pokojów połączonych ze sobą, typu Family – dzieci poczują się bardzo dorosłe, a Wy zyskacie przestrzeń, by cieszyć się swoim towarzystwem.

Jedzenie na miejscu

Napięty plan zwiedzania nie pozostawia wiele miejsca na planowanie posiłków. Często kończy się to obiadami, z konieczności jedzonymi w pierwszej lepszej jadłodajni przy drodze. Urlop nie zachęca, by samodzielnie zająć się przyrządzaniem posiłków. Podróżując z dziećmi, nie można sobie jednak pozwolić na zaniedbanie ich odżywiania.

Skorzystanie z oferty profesjonalnej hotelowej kuchni rozwiązuje te problemy. Kucharze chętnie dostosują standardowe menu do indywidualnych potrzeb Twojej rodziny. Ciekawym pomysłem jest też otwarty bufet, dostępny w Hotelu Lamberton w każdą niedzielę. Niedzielny obiad, po którym nie trzeba gotować ani zmywać – to właśnie znaczą wakacje!

Dostępne rozrywki

Zwiedzanie lokalnych atrakcji zapewne jest głównym celem waszej wycieczki. Co jednak zrobić, gdy dziecko poczuje się gorzej i będzie musiało spędzić kilka dni pod dachem? W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się lokum, w którym Twoja pociecha nie będzie się nudzić.

Na wyposażeniu wszystkich pokoi, jakie oferuje Hotel Lamberton, znajdują się telewizory LCD 32”, a także łącze Wi-fi. To wystarczy, by zapewnić grymaszącemu maluchowi kilka godzin rozrywki, a rodzicom – chwilę wytchnienia w męczącym dniu.

Bez obaw – nie oznacza to wcale reszty wakacji przed telewizorem. Gdy złe samopoczucie minie, dzieci z radością wybiegną na zewnątrz, by bawić się w ogromnych ogrodach hotelowych. Świeże powietrze i otaczająca przyroda z pewnością wyjdą im na zdrowie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here